DJ Robert Imprezy, Eventy DJRobert - wodzirej, prezenter muzyczny, DJ na wesele, wesela KARAOKE

DJ na Studniówkę Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot woj.pomorskie

zoom
Dzięki doświadczeniu
w obsłudze tego typu imprez, Waszą studniówkę długo będziecie wspominać jako szampańską, niezapomnianą zabawę. Oferuję bardzo atrakcyjny program muzyczny z dużą ilością utworów nowoczesnych, rock & roll'a oraz " wiecznie żywych" rytmów z lat 70-tych i 80-tych.

Każdy bal rozpoczynam powitaniem, przemówieniami i uroczystym Polonezem. Przewidujecie podczas imprezy własny program artystyczny? Postaram się dopomóc w jego realizacji.

Konkursy i zabawy studniówkowe? Doskonały repertuar nagrany na tysiącach płyt CD, mnogość gatunków muzycznych i sposób jego prezentacji spodoba się wszystkim, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne


Obsługuję następujące imprezy:

Każda z tych imprez różni się od siebie przede wszystkim repertuarem, sposobem prowadzenia imprezy, organizowanymi zabawami, konkursami i innymi atrakcjami. Przebieg każdego przedsięwzięcia jest szczegółowo omawiany ze zleceniodawcą.

Zarezerwuj swój termin już dziś


DJ Robert 2003 - 2016 | e-mail: djrobertaugustyniak@wp.pl | Gadu-gadu: 3377065 3377065 | tel.: 0502-997-300 | realizacja: ImproDance | Do góry