rel="stylesheet" type="text/css" />

DJ Robert DJ na Wesele DJRobert - wodzirej, prezenter muzyczny, DJ na wesele, wesela KARAOKE

zoomGranie wesel rozpocząłem w 1998 roku i od tamtej pory nieprzerwanie z dużym powodzeniem je prowadzę.

Cały czas uczę sie nowych rzeczy i jestem otwarty na nowe pomysły i wyzwania. 

Niezmiennie od tylu lat toważyszy mi: kreatywność, zaangażowanie, energia i dążenie do zadowolenia Pary młodej jak i gości.


Najczęstsze pytanie - Czym różni się DJ na wesele od kapeli weselnej:

zoomW przeciwieństwie do zespołu muzycznego DJ na wesele czyli Ja nie mam sztywno ustalonego planu imprezy ,repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów gości weselnych. Goście mają również wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

DJ na Wesele Aby zagospodarować muzycznie całe wesele proponuję Wam DJ na wesele, prezentera-wodzireja w mojej osobie a będziecie mieli gwarancje że wesele będzie udane a goście dlugo niezapomną tak wspaniałej zabawy.

DJ Robert na Twoje wesele - Przebieg wesela:

zoomPara Młoda decyduje o rodzaju przywitania, pierwszym tańcu, muzyce i konkursach. Przy tej okazji zawsze zachęcam do podania mi listy utworów, na których szczególnie Wam zależy. Wiadomo, miłe wspomnienia zazwyczaj łączą i kojarzą się z muzyką.

Nie bez znaczenia jest to, czego byście nie chcieli - w takim przypadku tworzymy tkz. "czarną listę utworów".

Nie zapominam także o tradycyjnych hitach weselnych wyłącznie w dobrych wykonaniach.

Umiem dopasować się do towarzystwa, zarówno w zapowiedziach, zabawach i doborze samej muzyki. Gram wyłącznie taneczne i znane utwory z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, a także aktualnie lansowane przeboje, zarówno polskie, jak i zagraniczne ( zobacz repertuar muzyczny » » ).

Prowadząc wesela dopasowuję długośc bloków muzycznych i ich różnorodność biorąc pod uwagę zachowania gości, ich kondycję , zmęczenie itp.

zoomWieloletnia praktyka w tej "branży" pozwala mi zadbać o każdy szczegół imprezy w jak największym stopniu. Zmienność gustów muzycznych oraz trendów sprawia, że jako profesjonalny DJ muszę dbać o to, by być zawsze "na bieżąco". 

Sposobu bawienia się towarzystwa, trudno jest przewidzieć przed weselem. Nie ma wesela takiego samego, każde jest inne.

W krótkich przerwach na posiłki gram utwory instrumentalne, zaś z czasem utwory do śpiewania. Konkursy w momencie, gdy ludzie bawią się, nie zaś gdy jedzą.

Zawsze współpracuję z obsługą lokalu i koordynuję pory wydawania posiłków tak aby sie nie nałożyły na atrakcje które przeprowadzam na parkiecie. 

Kolejnym atutem prezentera-wodzireja jest jakość utworów z płyt kompaktowych i oryginalne ich wykonania. Praktycznie żadnych minusów, a za konsoletą jest jedna osoba, a nie cały zespół.

W prowadzeniu jestem elastyczny - czuję się jak "ryba w wodzie"

Czasami się zdarza, że występuję w większym składzie np z wokalistką, z saksofonistą, z tłumaczem - wszystko w zależności od ustaleń z Parą młodą i ich oczekiwaniami.

Na każdej imprezie którą prowadzę nie spożywam alkoholu.   

Podsumowując na Waszym Weselu jestem: DJ-em, Wodzirejem i Konferansjerem  

Zarezerwuj swój termin już dziś


DJ Robert 2003 - 2017 | e-mail: djrobertaugustyniak@wp.pl | Gadu-gadu: 3377065 3377065 | tel.: 0502-997-300 | realizacja: ImproDance | Do góry